1% za 2020 rok

Bez kategorii Możliwość komentowania 1% za 2020 rok została wyłączona

Drodzy,

Chcielibyśmy bardzo podziękować Wszystkim, którzy w roku 2020 zdecydowali się wesprzeć nas i przekazali swój 1% podatku za 2019 r. Dawidowi poprzez Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Rozpoczął się kolejny rok i tym razem również bardzo prosimy o Wasz 1%. Walka o zdrowie i życie naszego Dawida nadal trwa. Mimo, że dostaliśmy się do programu lekowego na SMA, aktualnie przyjmowane leki i suplementy, a przede wszystkim intensywna rehabilitacja jest nadal bardzo potrzebna. Jeśli ktoś chciałby przekazać swój 1% Dawidowi również w tym roku poniżej przypominamy potrzebne dane:

KRS: 0000037904

Cel szczegółowy: 16473 Nagórski Dawid

Jeśli ktoś ma możliwość i chciałby wesprzeć Dawida w walce z SMA poprzez bezpośrednią darowiznę, poniżej podajemy rachunek Fundacji, na który można kierować indywidualne wpłaty:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

tytułem: 16473, Nagórski Dawid– darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

nr rachunku: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Za każdą, nawet najmniejszą pomoc, serdecznie dziękujemy 🙂

Wreszcie mamy lek :-)

Bez kategorii Możliwość komentowania Wreszcie mamy lek :-) została wyłączona

Po wielu staraniach i nieudanej próbie dostania się do programu lekowego w ubiegłym roku (na inny lek niż teraz), tym razem się udało 🙂 . Dawid dostał się do programu wczesnego dostępu do leku firmy Rochena SMA o nazwie Risdiplam. W połowie grudnia, po wykonaniu krótkich badań, otrzymaliśmy pierwszy zapas leku dla Dawida. Lek jest podawany doustnie w formie syropu. Jesteśmy MEGA szczęśliwi i wiążemy z tym lekiem wielkie nadzieje na wyhamowanie choroby i poprawę stanu zdrowia Dawida. Trzymajcie kciuki!!! 🙂 

Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się