This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Początek lata

Bez kategorii Zostaw komentarz

Już trzy tygodnie Dawid walczy z zatokami. Jest coraz lepiej, ale nie możemy jeszcze mówić o pełnym wyleczeniu. Zdecydowaliśmy jednak, że trzeba wyjść do ludzi. Okazją stała się kolejna impreza hospicyjna, tym razem przy okazji rozpoczęcia lata. Mimo wątpliwej pogody udało się skorzystać z wielu atrakcji zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Zabawa była przednia. Mama zaliczyła zjazd na linie z wysięgnika wozu strażackiego, a Dawid mógł z tego wysięgnika obejrzeć panoramę miasta (a przynajmniej część panoramy, bo nie zdecydowaliśmy się z Dawidem wjechać na najwyższą wysokość 🙂 ). Spróbowaliśmy też swoich sił w pokonaniu slalomu w alko-goglach. Tata miał ułatwione zadanie, bo Dawid nawigował i podpowiadał jak dotrzeć do celu, Mama musiała radzić sobie sama, ale też dała radę. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni ze spędzonego popołudnia, to była naprawdę fajna imprezka. Jak tylko otrzymamy zdjęcia z tego wydarzenia zamieścimy je pod wpisem.

Zostaw komentarz

Zaloguj się, by móc komentować.

Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się