Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

TAK dla leczenia SMA w Polsce

Bez kategorii Zostaw komentarz

Chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na bardzo ważną dla nas akcję, która właśnie toczy się w mediach, zwłaszcza społecznościowych. Latem tego roku pojawił się pierwszy lek na rdzeniowy zanik mięśni - Nusinersen. Niesie on ze sobą szansę na życie i poprawę stanu zdrowia dla Dawida i innych chorych dzieci. Niestety pojawiło się zagrożenie, że lek ten nie będzie dostępny dla polskich dzieci z SMA, ponieważ może nie być objęty refundacją, a koszt terapii znacznie przekracza nasze możliwości, i możliwości finansowe większości rodzin Zanikowców. Dlatego też w mediach społecznościowych, telewizji i gazetach pojawiają się artykuły i reportaże, w których apelujemy do Pani Premier, o włączenie leczenia chorych na SMA, do grona terapii refundowanych. Jeśli to możliwe, odnajdźcie informację o akcji “Tak dla leczenia SMA w Polsce“  i przyłączcie się do niej w miarę możliwości.

Zostaw komentarz

Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj
porady i doradztwo prawne     wywiad gospodarczy     poszukiwanie dłużników     konkurencja     wywiad przedmałżeński      reprezentacja Trójmiasto     bezpieczeństwo w biznesie Sopot     działania egzekucyjne Sopot     konkurencja Gdynia     ustalanie ojcostwa Sopot     biuro detektywistyczne Gdańsk     porady i doradztwo prawne Trójmiasto     analiza wiarygodności firm i osób Gdańsk     ustalanie źródeł dochodu Trójmiasto     dokumentacja fotograficzna Gdańsk     podział majątku Gdynia     wywiad gospodarczy Gdynia     negocjacje z dłużnikami Gdańsk     kontakty ze światem polityki Sopot     obserwacja Sopot     detektyw Gdańsk