Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Wiosenny turnus w Zabajce

Bez kategorii Zostaw komentarz

Dzięki wszystkim darczyńcom, którzy przekazali Dawidowi swój 1%, nasz Synek mógł, podobnie jak w zeszłym roku, uczestniczyć w kwietniowym turnusie rehabilitacyjnym w Zabajce. Był to bardzo trudny turnus zarówno dla Dawida, jak i Mamy, która jak zawsze włożyła dużo wysiłku i zdrowia, żeby Dawid mógł uczestniczyć we wszystkich przeznaczonych dla niego zajęciach. W dniu powrotu z turnusu okazało się, że Dawid złapał infekcję, w związku z czym po powrocie czekał go bardzo trudny okres walki z chorobą. Ponieważ pod koniec maja miała się odbyć ważna dla Dawida i nas rodziców uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, robiliśmy wszystko, żeby Dawid jak najszybciej odzyskał siły i mógł się do tego szczególnego dnia przygotować.

20170426_121300

spotkanie po latach z Saszą

:-) kolejne psoty mamy już gotowe

:-) kolejne psoty mamy już gotowe

ostatni turnus z Molly ...

ostatni turnus z Molly ...

kręcę ... jak zwykle :-)

kręcę ... jak zwykle :-)

Zostaw komentarz

Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj
analizy prawne     analiza wiarygodności firm i osób     zabezpieczanie majątku dłużnika     sprawdzenie ważności polis ubezpieczeniowych     podział majątku      dokumentacja sądowa Sopot     ustalanie stanu majątkowego Trójmiasto     poszukiwanie dłużników Gdańsk     partnerzy w biznesie Gdańsk     wywiad przedmałżeński Gdańsk     biuro detektywistyczne Gdańsk     projekty umów Gdynia     wywiad gospodarczy Trójmiasto     działania egzekucyjne Gdańsk     potwierdzenie danych kontaktowych firm Gdynia     obserwacja Trójmiasto     detektyw Gdańsk