Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Dzień szczególny

Bez kategorii Zostaw komentarz

Dzień 28 maja był dla Dawida i dla nas rodziców dniem szczególnym. Nasz Syn po raz pierwszy w pełni uczestniczył w Ofierze Mszy Świętej przyjmując swoją Pierwszą Komunię. Stres ogromny, ale pogoda dopisała i uroczystość wyjątkowa choć, z uwagi na jej długość, obawialiśmy się, czy Dawid wytrzyma do końca. Wytrzymał i wyglądał naprawdę pięknie. Po uroczystej mszy mógł odpocząć w domu, nacieszyć się gośćmi i prezentami (bo choć nie one były najważniejsze, to zrobiły na Dawidzie duże wrażenie). Dziękujemy wszystkim, którzy byli z naszym synkiem w tym ważnym dla Niego i dla nas dniu.

Zostaw komentarz

Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj
analizy prawne     wywiad gospodarczy     działania egzekucyjne     informacje na temat kont bankowych     zdrada      projekty umów Gdańsk     ustalanie stanu majątkowego Sopot     ustalanie źródeł dochodu Trójmiasto     konkurencja Sopot     podział majątku Sopot     detektyw Gdynia      analizy prawne Trójmiasto     bezpieczeństwo w biznesie Trójmiasto     dłużnik Sopot     potwierdzenie danych kontaktowych firm Sopot     podział majątku Trójmiasto     detektyw Trójmiasto