Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

IV klasa - nowe wyzwania

Bez kategorii Zostaw komentarz

W nowym roku szkolnym czekały Dawida duże zmiany. Nowe wyzwania, nowi nauczyciele, nowe przedmioty. Trochę obaw, ale też ciekawość jak to będzie. Które przedmioty przypadną do gustu, a które nie do końca? W tej chwili Dawid już przyzwyczaił się do nowego, bardziej wymagającego trybu nauki, choć łatwo nie jest. W październiku Dawid miał też okazję być ze swoją klasą na zielonej szkole. Był to trzydniowy wyjazd na Kaszuby z licznymi zabawami  w plenerze. Nowych doświadczeń i radości z pewnością nie było mało :-) .

Zostaw komentarz

Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj
reprezentacja     ustalanie stanu majątkowego     zabezpieczanie majątku dłużnika     konkurencja     małżeństwo     porady i doradztwo prawne Trójmiasto     bezpieczeństwo w biznesie Trójmiasto     zabezpieczanie majątku dłużnika Sopot     potwierdzenie danych kontaktowych firm Gdańsk     nagrania i zdjęcia rozwodowe Trójmiasto     biuro detektywistyczne Sopot     analiza wiarygodności firm i osób Gdańsk     ustalanie źródeł dochodu Gdańsk     konkurencja Trójmiasto     nagrania i zdjęcia rozwodowe Gdańsk      projekty umów Sopot     wywiad gospodarczy Gdynia     negocjacje z dłużnikami Sopot     sprawdzenie ważności polis ubezpieczeniowych Sopot     sprawa rozwodowa Sopot,rozwód Gdynia